Gizlilik ve Güvenlik

BU GİZLİLİK İLKESİNİN KAPSADIKLARI

Bu Gizlilik İlkesi, Endustriyelmalzeme.com ürün ve hizmetlerini geçmişteki kullanımınızla ilgili bilgiler dahil, Endustriyelmalzeme.com’un, topladığı ve aldığı kimlik belirlemek için kullanılabilecek bilgiler ve diğer bilgilerle ne yapacağını kapsar. “Veriler” ve “bilgiler”; sizin hakkınızdaki adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi kimliğinizi belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek ve başka türlü herkesin erişemeyeceği bilgileri içerir.

Uygun olduğunda, kimlik belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek, kampanya duyuruları yapmak için kullanılabilecek verilerin kullanımını gizlilik ilkelerimizin içinde açıkça belirtiriz.

www.endustriyelmalzeme.com,As Elektronik Elektrik Otomasyon İnş.İth.İhr.Müh.hizm.E-Ticaret.Şirketi anlamına gelir.


BİLGİLERİN TOPLANMASI VE KULLANILMASI


endustriyelmalzeme.com; bir üyelik hesabı için kayıt yaptırdığınızda, mail listesine mail adresinizi kayıt ettirdiğinizde, üyeliksiz siparişleriniz için bilgi girişi yaptığınızda ve endustriyelmalzeme.com sayfalarını ziyaret ettiğinizde, kimlik belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek, kampanya duyuruları yapmak, sizinle iletişim kurmak için kullanılabilecek bilgiler toplar.


endustriyelmalzeme.com’a kaydolurken bazıları opsyonel olmak üzere ad, soyad,e posta, cinsiyet, doğum tarihi,TC kimlik no, adres bilgileri(adres, posta kodu,ülke,şehir, semt/ilçe,mobil telefon,telefon, faks),firma adı,vergi dairesi, vergi no gibi bilgiler isteriz.
Kredi kartı ödemelerinde talep edilen kart bilgileriniz gibi hassas kişisel bilgileriniz güvenli işlem yapan SSL sertifikasına sahip sunucumuz tarafından ilgili bankanın ilgili birimine otomatik olarak aktarılır ve bunun dışında herhangi bir çalışanımız veya 3.taraf ile kesinlikle paylaşılmaz ve bu bilgiler depolanmaz.
 

BİLGİLERİN PAYLAŞILMASI VE İFŞA EDİLMESİ

endustriyelmalzeme.com, hakkınızdaki bilgileri,aşağıdaki durumlar haricinde,veya izniniz olmadan başkalarına veya bağlı olmayan şirketlere kiralamaz,satmaz veya bunlarla paylaşmaz:


• Bu bilgileri, gizlilik sözleşmeleri altında bizim adımıza teslimat yapan kargo şirketleriyle paylaşırız.
• Uymamız gereken mahkeme celplerine, mahkeme emirlerine, hukuki süreçlere veya otoritelerce bulunulan her türlü yasal talebe yanıt veririz ya da yasal haklarımızı uygulamak veya yasal hak talepleri karşısında kendimizi savunmak için gerekli bildirimlerde bulunuruz.


• Yasa dışı faaliyetleri, üzerinde dolandırıcılık şüphesi olan durumları, herhangi bir kişinin fiziksel güvenliğine yönelik potansiyel tehdit içeren durumları ve Endustriyelcihaz.com kullanım koşullarının ihlalini soruşturmak, önlemek veya bunlara karşı eylemde bulunmak için, ya da yasaların gerektirdiği diğer durumlarda, bu tür bilgilerin paylaşılması gerektiğini düşünüyoruz.
• endustriyelmalzeme.com, başka bir şirketi satın alırsa, başka bir şirket tarafından satın alınırsa veya başka bir şirketle birleşirse, sizinle ilgili bu tür bilgileri aktarabilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda, hakkınızdaki bilgiler aktarılmadan ve farklı bir gizlilik ilkesine tabi olmadan önce, endustriyelmalzeme.com bu durumu size bildirir.


TANIMLAMA BİLGİLERİ


endustriyelmalzeme.com, bilgisayarınıza endustriyelmalzeme.com tanımlama bilgileri yerleştirebilir ve bunlara erişebilir.
Tanımlama bilgilerini reklam ağlarında hedef reklam kitlesi yaratmada kullanırız. Tanımlama bilgilerinin nasıl devre dışı bırakılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0216 803 22 61 numaralı telefondan müşteri hizmetleri departmanıömızla irtibata geçebilirsiniz.


HESAP BİLGİLERİNİZİ VE TERCİHLERİNİZİ DÜZENLEYEBİLME VE SİLEBİLME DURUMUNUZ

İstediğiniz zaman, size ait olan endustriyelmalzeme.com Hesap Bilgileri’ni Hesabım sekmesinin altında “Kullanıcı Bilgilerim” ve “Adres Bilgilerim” kısımlarından düzenleyebilirsiniz.

Hesabınızın silinmesini veya üyeliğinizin iptal edilmesini 0216 803 22 61 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya destek@endustriyelmalzeme.com adresine e-mail yollayarak talep edebilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.


Önceden kayıt olduğunuz mail listemizden ayrılmak için size ulaşan kampanya bildirimleri mailinin altındaki “listeden ayrılmak için buraya tıklayın” yazısına tıklayabilir veya 0216 803 22 61 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya destek@endustriyelmalzeme.com adresine e-mail yollayarak listeden ayrılmayı talep edebilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK


Sizinle ilgili bilgilere erişimi, size ürün veya hizmet sağlamak ya da işlerini yapabilmek için makul bir şekilde bu bilgilere ihtiyaç duyduğunu düşündüğümüz çalışanlarla sınırlarız.
Sizinle ilgili bilgileri korumak için, yasal yükümlülüklerimize uygun fiziksel, elektronik ve prosedür tabanlı koruyucularımız vardır.


BU GİZLİLİK İLKESİ ÜZERİNDE YAPILABİLECEK DEĞİŞİKLİKLER

endustriyelmalzeme.com zaman zaman bu ilke üzerinde değişiklikler yapabilir. Bilgilerinizi kullanma şeklimizle ilgili önemli değişiklikler yaparsak, endustriyelmalzeme.com hesabınızda belirtilen birincil e-posta adresine bir bildirim göndererek ya da sayfalarımızda kolayca görünen bir bildirim yayınlayarak bu durumdan haberdar olmanızı sağlarız. 

GÜVENLİK

Sitemiz nsProtect Secure (Xpress)™  SSL Güvenlik Sertifikasıyla güvence altına alınmıştır